Korzystanie z witryny Turbo-centrum.com.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Serwis | Naprawa | Regeneracja turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarkę można porównać do aorty, doprowadzającej krew do serca. Ta niezwykle ważna część służy do doładowania silnika samochodowego. To turbina sprawia, że samochód ma moc.

Turbosprężarka należy do maszyn wirnikowych, składających się w głównej mierze z turbiny i sprężarki wspólnie osadzonych na wale. Niestety jak każda część samochodu turbina czasami ulega awarii. Znacznie korzystniejszą, bo tańszą opcją jest regeneracja.

Regeneracja turbiny polega przede wszystkim na wymianie uszkodzonych elementów na nowe. Chcąc uzyskać jak najlepszy rezultat korzystamy tylko z fabrycznie nowych części zamiennych. Całą regenerację poprzedza szereg czynności, do których należą:

- określenie stopnia uszkodzenia turbiny

- dokładne czyszczenie urządzenia

- piaskowanie i mycie elementów turbiny.

Całość zamyka wyważenie wirników w oparciu o specjalistyczny sprzęt.

Na każdą naszą regenerację turbiny dajemy gwarancję. Ceniąc czas i pieniądze klienta uruchomiliśmy możliwość odebrania i dostarczenia turbosprężarki wprost do drzwi kierowcy. Dodatkowo rozmieściliśmy nasze punkty odbioru w całej Polsce.

Regeneracja turbiny pozwala uzyskać efekt identyczny, jak kupno nowej części. To znakomity pomysł na oszczędność pieniędzy.

Posiadamy punkty serwisowe i odbioru w całej Polsce, w niemal każdej miejscowości w kraju.

Znajdź nasz punkt w swojej miejscowości lub zadzwoń Tel. 782-088-374 Tel. 502-422-123

regeneracja turbosprężarek Katowice

turbosprężarki garrett turbosprężarki mitsubishi turbosprężarki holset turbosprężarki schwitzer turbochargers
turbosprężarki borgwarner turbosprężarki ihi turbosprężarki honeywell turbosprężarki kkk

Komentarze

comments8

Rekomendacje

small24

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.