Korzystanie z witryny Turbo-centrum.com.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.

Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych

Profesjonalna naprawa i regeneracja pomp wtryskowych

Zajmujemy się skuteczną regeneracją i naprawą pomp wtryskowych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet maszyn rolniczych, czy budowlanych. Pracujemy na pompach uważanych na rynku motoryzacyjnym firm, m.in.:

- Bosch, stosowane w autach SCANIA, RENAULT, MACK, MAN, DAF, DEUTZ, VOLVO

- Delphi i Denso (charakterystyczne dla VOLVO)

- Simens

- MOTORPAL, używane w ZETOR, JOHN DEERE, BIALORUS, PRONTAR i wiele innych.

Wszystkie czynności związane z naprawą i regeneracją pomp wtryskowych wykonujemy w oparciu o innowacyjne stoły pobiercze BOSCH oraz najnowocześniejsze narzędzia profesjonalnych firm, takich jak ATLAS COPCO, BOSCH i inne. Na rynku wyróżniają nas atrakcyjne ceny oraz najwyższy poziom usług. Na każde zlecenie udzielamy gwarancji.

Pragnąc dotrzeć do jak największej rzeszy klientów postanowiliśmy rozmieścić nasze punkty serwisowe w całej Polsce. W ten sposób powstała gęsta sieć, oplatająca niemal każdą miejscowość w kraju.

Największym priorytetem naszej działalności jest zadowolenie klienta. W trosce o ich czas i wygodę oferujemy bezpłatny odbiór pomp wtryskowych, przeznaczonych do regeneracji i naprawy. Cena całości należy do najniższych w kraju, dlatego zaufało nam już wielu klientów.

Posiadamy punkty serwisowe i odbioru w całej Polsce, w niemal każdej miejscowości w kraju.

Znajdź nasz punkt w swojej miejscowości lub zadzwoń Tel. 782-088-374 Tel. 510-135-733

Komentarze

comments8

Rekomendacje

small24

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 1 użytkownik.